Info a oznámení | SECURE > Info a oznámení
Vyhledávání

Nákupní košík
Položky: 0
Celkem: 0 Kč
s DPH: 0 Kč
Volba jazyka
MIGRACE webu, ESHOP zrušen — Jakub Hejtmánek — 23.09.2010
MIGRACE webu, ESHOP zrušenVážení zákaznící, dnes došlo k migraci systému ESHOP and CRM na nový server a adresu https://secure.atlancom.cz. Jak jste si zajisté všimli, zrušili jsme provozování eshopu z ekonomických důvodů již dávno. Systém SECURE.ATLANCOM.CZ však nadále plní svoji úlohu CRM při plnění outsourcingových a servisních smluv. Děkujeme za pochopení.

Třídění v katalogu — Jakub Hejtmánek — 25.04.2008
Važení zákazníci, omlouváme se za dočasné chybějící informace a špatné roztřídění produktů v katalogovém stromu způsobený dodavatelem produktů - na opravě se pracuje.

Minimální objednávky — Jakub Hejtmánek — 25.04.2008
Važení zákaznící, bohužel díky současné situaci na trhu jsou pro ATLANCOM nezajímavé objednávky koncových spotřebitelů pod 5 tisíc (bez DPH) a budou stornovány. Při objednávce nad hranici 5 tisíc jste srdečně zvání k nákupu! Děkujeme.

Oblíbené položky — Jakub Hejtmánek — 27.08.2007
Abyste nemuseli pracně, znova a znova vyhledávat oblíbené zboží, umožňujeme Vám uložení preferovaných položek, pro pohodlné pravidelné objednávání. Zboží do Oblíbených přidáte klikem na odkaz nebo tlačítko "Přidat do oblíbených", které najdete u každého zboží. Upozorňujeme, že pokud se položka přestane prodávat (bude z nabídky eshopu odstraněna), bude automaticky odstraněna i z Vašich Oblíbených položek.